SON DAKİKA

HABER BÜLTENİ TRACTOR

29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları
Bu haber 27 Aralık 2022 - 22:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

29 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumlar; Ay, Balık burcunda boşlukta ilerliyor ve saat 13.36’da Koç burcuna geçiş yapacak. Merkür, Oğlak burcunda retro hareketine başlayacak. Merkür ve Venüs ise Oğlak burcunda kavuşum amacıylade olacak. İlişkilerde uzaklaşma ve soğuma söz hususu olmaya başlayabilir. Merkür, retroya başladığı amacıyla birtakım aksaklıklar gündeme gelmeye başlayabilir.

Koç Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Duygusal dünyanız cam kırıklarıyla dolu. Artık amacıylaize atmaktan vazgeçin. Yaşadığınız hayal kırıklıklarının üstesinden gelmek amacıyla dostlarınızın yanına gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız size çok iyi geliyor. Maddi konularda rahat bir devre sizi bekliyor. Bir tatil planı yapabilirsiniz artık. Bu size ruhen de iyi gelecektir.

Boğa Burcu 29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Aşk size küstü. O kadar kapınız çalındı ama siz yoktunuz. Bugün, aktivitenizin yüksek bulunduğu bir gün. Kariyer ve para konusu ile alakalı olumlu etkileşimler alıyorsunuz. Hedefleriniz konusu ile alakalı belirleyici olmaya devam eder iken, içerisinde bulunduğunuz etrafa karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz. Fazla çalışarak beneninize yüklenmemelisiniz.

İkizler Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni insanlarla tanışabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu yeni etrafta son derece değişik düşünce ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. İş yaşamınız ise bugünlerde çoğu ile ehemmiyet kazanmakta. Ani kararlarla değişiklilere gidebilirsiniz. Cesur davranmaktan kaçınmayın. Son devredeki mide ağrılarınız sizi üzebilir. Stresten uzak kalmaya çalışın.

Yengeç Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

Coşkularınız ve hayalleriniz yüzünden zor günler yaşıyorsunuz. Sıradışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların çok içerisinde bulunmak istemiyorsunuz. İş yaşantınızda iyi bir organizasyona gereksiniminiz var. Süregelen sistem sizin dilediğiniz tarz değil. Olayları gene ele almalısınız. Sırt ağrılarınızdan şikayet etmeniz an meselesi.

Aslan Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Son vakitlerde çoğalan problemlerınizin canınızı sıksa da dostlarınızın yardımı üzerinizdeki yükü hafifletecek. Özel yaşamınızda partnerinizin ailesel problemlerı ilişkinizi etkileyebilir. Bu devrede partnerinize göstericiğiniz destek ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Başak Burcu 29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Size ters gelen bir şey, sabırlı olmak. Ancak düşüncelerinizi gene mantık süzgecinden geçirmenizde yarar var. Aşk yaşantınızla alakalı olumlu ilerlemeler mevcut. Partnerinizle beraber katılacağınız toplantılarda duygu birliği ederek, aynı düşünceler içerisinde olmanız beraberliğinizi güçlendiriyor.

Terazi Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Harcamalara ve dost ilişkilerine dikkat! Bugün biraz daha sakin ve özverili davranmanızı gerektiren bir gün. Yalnızca kendi isteklerinize göre hareket edersneiz, dostlarınızla maddi konularda problemler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınız da sizi zorlayabilir. Uğraştığınız bir işte problem yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

Bugünlerde çok eleştiri aldığınızı düşünüyorsunuz fakat gene de canınızı sıkmayın eleştiri sizi olgunlaştırır. Bazı devresel sıkıntılarınız sona erecek, esasen sizde bunu problem etmiyordunuz. Para hususlarında detay deyip, yeteri kadar ehemmiyetsemediğiniz hususları bugünlerde ehemmiyete almanız gerekebilir. Ekonominizi daha dayanıklı temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içerisindesiniz.

Yay Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin amacıyla duygusal yönden karmakarışık bir gün olacak, kimi zaman çok mutlu hissedeceksiniz kimi zamanse tam tersi. İş konusu ile alakalı konsantre bir şekilde işinize devam eder iken akşam saatlerine doğru kendinizi yorgun ve halsiz hissedeceksiniz. Genellikle sabah saatlerinde kısır tartışmalar amacıylae girmemeye özen göstermelisiniz. Aksi durumda bu size zarar verebilir. Bu aralar girişim amacıyla hiç te ideal vakitler değil.

Oğlak Burcu 29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Yeteneklerinizi sergilemek amacıyla ideal bir gün içerisindesiniz. Çevrenizde ilerleyen olaylara karşı tepkisiz kalmayarak kendi düşüncelerinizi rahat bir şekilde meydana koyacaksınız. İçsel enerjinizin çok kuvvetli bulunduğu bir gün. Arkadaşlarınızla beraber ortak organizasyonlar içerisinde olacaksınız. Onların renkli düşünceleri sizi cezbedecek.

Kova Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Eskiler tebdil-i mekanda hayır bulunmaktadır derler. Esasında tam da sizin amacıyla söylenmiş bu söz. İş yerinizdeki sizi bunaltan ortamdan çıkmak size iyi gelebilir. İş yaşamınızda da aşk yaşamınızda da bitenlerin sonrasında bakmayı bir yana bırakın. Yepyeni bir yaşam sizn önünüzde duruyor. Aileniz de yanınızda, kaygılarınız yersiz yani. Birikimleriniz sizi uzun vakit götürebilir.

Balık Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

İşlerinizle alakalı her hususta denetimli olmanız gereken bir gün geçirebilirsiniz. Planlarınız dışında gecikmeleri sakinlikle karşılayın ve çözüm merkezli hareket edin. Özel yaşamınızda partneri olmayanlar ise bugün ilgi duydukları insanın hislerini açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA