SON DAKİKA

HABER BÜLTENİ TRACTOR

Kadın öğretmen, iyi not verme şartıyla 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi

Kadın öğretmen, iyi not verme şartıyla 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi
Bu haber 25 Ocak 2023 - 23:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Amerika’nın Missouri vilayetinde bir lisede öğretmenlik yapan Lena Stewart, yüksek not verme koşuluyla 16 yaşındaki öğrencisiyle beraber oldu. 26 yaşındaki öğretmen ‘tecavüz’ suçundan tutuklanırken vaka bölümde büyük yankı uyandırdı.Amerika’nın Missouri vilayetinde tespit edilen Nixa Lisesi’nde akıllara durgunluk veren bir vaka yaşandı. Lisede vazife yapan 26 yaşındaki bayan öğretmen Lena Stewart, 16 yaşındaki öğrencisi ile temasa girdi.

ÖĞRETMEN TEKLİF ETMİŞ

Öğrencisine daha yüksek not verme koşulu ile cinsel temasa girdiği öğrenilen öğretmen ile ilgili tahkîkat başlatıldı. Açılan tahkîkat kapsamında ismi açıklanmayan öğrenci ifadesinde, notlarının düşük olduğunu ve bu amaçla öğretmenin kendine cinsel temas karşılığında yüksek not öneriyi kabul ettiğini söyledi.

ÇOCUĞA TECAVÜZDEN YARGILANACAK

Öğrenci ifadesinde öğretmeni ile kimi zaman evinde kimi zaman de arabasında temasa girdiklerini söyledi. Olayın 2022 senesinde yaşandığı belirtilirken öğretmen cinsel yaş sınırı 16 olan eyalet kanunlarına göre, ufak yaştaki çocuğa tecavüz suçundan yargılanacak

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA