SON DAKİKA

HABER BÜLTENİ TRACTOR

28 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları

28 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları
Bu haber 26 Ocak 2023 - 12:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

28 Ocak 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor. İlişkiler manasında bağımlılıklarınız varsa bunları aşmak isteyeceksiniz. Özgürleşme duygusu içerisinde olacak, sizi bunaltan konulardan nerdeyse koşarak uzaklaşmak isteyeceksiniz. Geçmişte yaşanmış olan halleri yine değerlendirmek isteyeceksiniz. Yalanlara ve hilelere gün içerisinde ilgi etmelisiniz. Hayatınızda mühim ilerlemeler yaşanabilir, bunlara kayıtsız kalamayacaksınız.

İş hayatınızla alakalı bugün başvurularda bulunarak talihinızı değerlendirmelisiniz. Maddi konularda ki talihli sürecinizi ne kadar doğru değerlendirirseniz o kadar karlı çıkarsınız. Özel yaşamınızda sevdiğiniz insanın ilgi ve sevgisi karşısında suçluluk duygusu yaşayabilir geçmişinizde yaşanan hüzünlü günlerin pişmanlığını yaşayabilirsiniz. ve şimdi aynıları yine etmeden size ikinci kez yayılan bu talihi en iyi şekilde değerlendirmeye bakın.

Boğa Burcu 28 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları
Bugün alacağınız bir haber sizi keyiflendirecek. Olaylar karşısında duygusal bir tavır meydana koyabilirsiniz. Ancak, bu tutumunuz kısa sürecek. Olayların gelişmesini sakin bir şekilde izleyip bekleyebilirsiniz. Yakın dostlarınızdan birinin sürprizi bugün keyfinizi yerine getirecek.

İkizler Burcu 28 Ocak Günlük Burçlar
Duygusal konularda isteklerinizde artış var. Partnerinizle aranızda önleyemediğiniz çekişmeler yaşayabilirsiniz. Cinsel ve şahsi cazibeniz yüksek oluşu, karşı yönün kafasına karışmasına namacıyla olacak.Sizin isteminizin dışında gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Yengeç Burcu 28 Ocak Burç Yorumları
Bugün yoğun bir etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Bazı krizli hallerle karşılaşabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda daha çok itimata gereksinim duyabilirsiniz. İşlerinizde yeni konular gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki değişimler gündeminizi etkileyebilir. İletişimde olduğunuz şahıslarla çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu 28 Ocak Günlük Burç Yorumları
Hayatınızın merkezi işiniz olmuş halde ve bu sizi fazlası vakit kızgın ve gergin duruma getiriyor. Aşka vakit ayırmalısınız bunun hayatınız amacıyla ne kadar mühim olduğunu göremiyorsunuz. Farklı çevrelere grip yeni insanlar tanımalısınız. Esasında kafanızda bir grup planlarınız var ve bundan sonra ertelemeden bu planları gerçekleştirmenin vakti geldi.

Başak Burcu 28 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları
Son vakitlerde iş hayatınızda art arda olumlu ilerlemeler oldu. Kariyeriniz sizin elinizde ve dilediğiniz yönde gelişiyor. Telaşlı bir sosyal hayatınız var ve bugünlerde sizi mutlu eden tek şey bu. Aşk hayatında sanki sınırlısın. Sevgilinizin size bu duyguyu hissettiren aşk öyküsü sizi sıksık tedirgin eder.

Terazi Burcu 28 Ocak Günlük Burçlar
Partnerinize karşı zorlama ve ısrarcı tavırlarda bulunmamanız onun ve sizin sıhhatli bir temas yürüttüğünüzü gösteriyor. Çalışma ortamınızı değiştirerek iyi mi yaptınız kötü mü yaptınız bilmiyorsunuz anacak yenilik size değişik hisler tattırabilir ve siz duygu insanısınız. Harcamalarınız küçükte olsa bunların getirdiği yük büyük oluyor. Çabalarınızın boşa çıktığını hissetseniz de çabalamaktan kendinizi uğraşmaya devam edin elbet bir gün karşılığını alırsınız.

Akrep Burcu 28 Ocak Burç Yorumları
Bugün çalışma hayatınızda olgunlaştırmak dilediğiniz işler amacıyla fırsatlar yakalayabilirsiniz. Parasal konularda diğerlerinden düşünce alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla alakalı ilerlemeler olabilir. Duygusal olarak sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Gün içerisinde yetenekli olduğunuz konulara yönelmek sizi rahatlatabilir.

Yay Burcu 28 Ocak Günlük Burç Yorumları
Bugün çalışmalarınızdaki planlamayı titizlikle yapmalısınız. Yetişmesi gereken ve biriken işleriniz işinizde problem yaratmaya başlayabilir. Takıntılı haliniz sizin en büyük düşmanınız olabilir. Özel hayatınızda ise, aile bireyleriyle partneriniz konusu ile alakalı münakaşa yaşayabilirsiniz. Duygularınızdan eminseniz yaşadıklarınızın gerisinde durmalısınız.

Oğlak Burcu 28 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları
Bugün bilhassa denetimi elden bırakmamalısınız. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Anlık öfkeler değişik arayışlar amacıylae girmenize sebep olabileceğinden geri dönüşü olası olmayan problemlar yapmanıza namacıyla olabilir. Sakin olun ve sevdiğiniz insana haksızlık etmeden hareket edin. Kredi kartı harcamalarınıza ilgi.

Kova Burcu 28 Ocak Günlük Burçlar
Gün içerisinde geleceğinizle alakalı yeni oluşumlar içerisinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Yeni düşünceler anlaşmalar gündeme gelebilir. İşlerinizde kuvvetli şahıslardan destek alabilirsiniz. Kafanızda olan hususları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Mücadele edeceğiniz konular olabilir.

Balık Burcu 28 Ocak Burç Yorumları
İlişkinizde karşı yönü haksızlığa uğrattığınızın farkında bile değilsiniz hep kendi zarar ziyanınızdan bahsediyorsunuz fakat karşı yönün hislerini da öneme almalısınız. İş hayatınızda natural olmaya özen göstermelisiniz fakat natural olmak her şeyi herkese anlatmak değildir buna da ilgi etmelisiniz. Bazı sevinçlerinizi yanlış bir şekilde karşılayarak olumsuzluklara dönüştürmemelisiniz. Bazı kötümser hislerden arınmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA